× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wykonanie małego prostego tatuażu | Warszawa
Voucher na wykonanie małego prostego tatuażu | Warszawa

Twoja młodsza siostra niedługo będzie obchodzić swój wyjątkowy dzień? 18-ste urodziny pamięta się przecież na całe życie, dlatego postaraj się, aby prezent, który od Ciebie otrzyma, był niezapomniany i... ponadczasowy. A te kryteria spełnia chyba tylko tatuaż, o którym tak bardzo marzy solenizantka. A więc spełnij jej pragnienie i podaruj jej voucher na wykonanie małego prostego tatuażu.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 150.00 zł

gift Voucher na wykonanie małego prostego tatuażu | Warszawa

Tatuaż to coraz popularniejsza ozdoba ciała, która stanowi obiekt marzeń wielu osób. Tatuaż oczywiście nie może być przypadkowy i powinien podkreślać odpowiednie cechy ich charakteru. Podaruj bliskiej Ci osobie wyjątkowy prezent - voucher na wykonanie małego prostego tatuażu. Tatuaż, aby był ciekawy i przykuwał spojrzenia, wcale nie musi być duży. Małe i subtelne wzory mają w sobie coś magicznego i budzą ciekawość innych. My widzimy jeszcze jeden plus - można je łatwo ukryć pod ubraniem, co przydaje się podczas wykonywania niektórych zawodów. Dlatego podaruj bliskiej Ci osobie ten niesamowity prezent i upewnij się, że zawsze, kiedy spojrzy na swój tatuaż, będzie myślała właśnie o Tobie.

W skład pakietu wchodzi: - voucher na wykonanie małego prostego tatuażu (sesja trwa od jednej do dwóch godzin), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: warunkiem realizacji vouchera jest ukończone 18 lat, osoby poniżej 18 roku życia nie zostaną obsłużone, a voucher przepadnie, podczas realizacji vouchera w studiu może przebywać dodatkowo jedna osoba towarzysząca powyżej 16 roku życia, na czas wykonywania tatuażu zalecane jest założenie ciemnego, wygodnego i luźnego stroju, uczestnik powinien być wypoczęty, wyspany, najedzony oraz powinien mieć ze sobą napój wysokosłodzony, osoby pod wpływem alkoholu nie zostaną obsłużone, a voucher przepadnie, rezerwacja terminu - minimum 14 dni przed zabiegiem.

DLA MAMY: Twoja mama zawsze była zakręcona i brała z życia pełnymi garściami, jednak nigdy nie miała okazji, by zrealizować swoje wielkie marzenie o zrobieniu tatuażu? Jeśli podobają jej się tylko te małe wzory, to podaruj jej voucher na wykonanie małego prostego tatuażu i razem wybierzcie ten najpiękniejszy wzór.

DLA SIOSTRY: Twoja siostra, jak każda nastolatka w jej wieku, marzy o tatuażu? Bądź bratem roku i podaruj jej na 19-ste urodziny specjalny voucher, dzięki któremu będzie mogła wykonać mały i prosty tatuaż. Pomóż jej wybrać wzór i spełnij marzenie swojej siostry, a zobaczysz, że jej wdzięczność nie będzie mieć końca.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.