× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zabieg redukcji blizn | Łódź
Voucher na zabieg redukcji blizn | Łódź

Masz problem z bliznami? Nie wiesz jak się ich pozbyć? Zapraszamy do naszej kliniki na redukcję blizn potrądzikowych przy użyciu frakcyjnego lasera erbowo-yagowego! Laser tworzy w skórze nakłucia o wielkości pikseli. W sposób kontrolowany dociera zarówno do naskórka, jak i skóry właściwej. Termalne mikronakłucia tworzą delikatną „sieć”, w której następują intensywne procesy regeneracyjne.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 2000.00 zł

gift Voucher na zabieg redukcji blizn | Łódź

Moduł iPixel Er:YAG zapewnia wysoko skuteczny zabieg resurfacingu skóry przy użyciu frakcyjnego lasera erbowo-yagowego o długości fal 2940 nm. Laser tworzy w skórze nakłucia o wielkości pikseli. W sposób kontrolowany dociera do naskórka i skóry właściwej. 

Komfort zabiegu jest dodatkowo podnoszony przez zastosowanie specjalistycznego sprzętu chłodzącego. 

Zabieg przynosi rewelacyjne efekty odmładzania skóry bez interwencji skalpela. Pierwsze zmiany widać już po kilku dniach. Na przestrzeni 1 – 3 miesięcy, seria zabiegów Pixel™ prowadzi do stopniowego zwiększania napięcia i wygładzania skóry.  Wskazania: 
* Resufacing skóry, 
* Drobne zmarszczki, * Rozszerzone pory, 
* Blizny potrądzikowe, 
* Przebarwienia, * Rozstępy.

W skład pakietu wchodzi: - seria 4 zabiegów przy użyciu lasera I PIXEL, - ozdobne opakowanie (na specjalne życzenie za dodatkową opłatą), - wysyłka vouchera pod wskazany adres (na specjalne życzenie za dodatkową opłatą). Ważne informacje: - termin ważności vouchera to 3 miesiące od daty zakupu.

DLA NIEJ: Bliska Twojemu sercu kobieta chce coś zmienić w swoim wyglądzie, poprawić stan swojej skóry i jednocześnie samopoczucie? Sprezentuj jej rewelacyjny pakiet zabiegowy. Będzie mogła poczuć się wyjątkowo i z pewnością będzie zachwycona efektami zabiegu. Jeśli chcesz podarować jej chwilę zapomnienia, ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę! 


DLA NIEGO: Twój ukochany mężczyzna chciałby poprawić to i owo, ale sam boi się przyjść? Podaruj mu możliwość spełnienia jego najskrytszych myśli. Zaproś go do renomowanej kliniki, gdzie wyspecjalizowany personel pomoże mu osiągnąć wymarzony efekt!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.