× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Poznaj nurkowanie voucher dla jednej lub dwóch osób | Śląsk
Poznaj nurkowanie voucher dla jednej lub dwóch osób | Śląsk .

Twój mężczyzna uwielbia pływać i w urodzinowym prezencie chciałabyś podarować mu coś związanego z wodą? Voucher na zajęcia z nurkowania będzie strzałem w dziesiątkę! Ten oryginalny upominek spełni oczekiwania Twojego Partnera, będzie okazją do spróbowania czegoś nowego, kto wie może w Twoim ukochanym wyzwoli się pasja do nurkowania. Wspaniałe wspomnienia i doznania są na wyciągnięcie ręki!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 149.00 zł

gift Poznaj nurkowanie voucher dla jednej lub dwóch osób | Śląsk

Szukasz relaksu i dobrej zabawy dla siebie i Twojej ukochanej? Voucher na zajęcia z podstaw nurkowania to doskonały sposób na spędzenie czasu we dwoje i oderwanie się od codziennych spraw, obowiązków oraz problemów. Dzięki voucherowi uczestnicy szkolenia będą mieli okazję poczuć stan nieważkości, zapomną o tym, co dzieje się tu i teraz, a skupią się na zupełnie innych, nieznanych dotąd doznaniach. Doświadczą siły, która da im energię do działania i motywację do pokonywania swoich lęków. Osoba obdarowana voucherem zyska szansę na poznanie podwodnego świata, zupełnie innego od tego, w którym żyjemy. To w nim będzie mogła usłyszeć bicie własnego serca, a nawet swój oddech. Podczas zajęć teoretycznych uczestnik szkolenia pozna sprzęt, sposób poruszania, oddychania i komunikowania pod wodą. Podczas zajęć praktycznych założy sprzęt i będzie mógł wypróbować to wszystko w basenie. Na zakończenie szkolenia uczestnik otrzyma pamiątkowe zdjęcia, na których uchwycone zostaną niezapomniane pierwsze chwile pod wodą.

W skład pakietu wchodzi: - szkolenie teoretyczne z zakresu nurkowania, - szkolenie praktyczne – nurkowanie w basenie, - opieka instruktora, - wypożyczenie sprzętu na czas trwania zajęć, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Usługa jest realizowana przez cały rok. Wymagany dobry stan zdrowia, nie wymaga zaświadczenia lekarskiego. Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów podczas realizacji usługi). Uczestnik szkolenia powinien posiadać: strój kąpielowy, czepek, ręcznik oraz klapki.

DLA PARTNERA: Zastanawiasz się jaki prezent podarować ukochanemu z okazji 30-tych urodzin? Voucher na zajęcia z podstaw nurkowania będzie okazją do spróbowania swoich sił pod wodą i nabycia nowych umiejętności. Ten oryginalny prezent z pewnością będzie spełnieniem marzeń Partnera. DLA CÓRKI: Twoja nastoletnia córka w wodzie czuje się jak ryba. Nie ma tygodnia, żeby nie wyciągała Ciebie na basen? Podaruj jej coś wspaniałego, coś co będzie spełnieniem jej marzeń – voucher na naukę nurkowania. Uśmiech na twarzy i wielka radość gwarantowane!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.