× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na rejs katamaranem Polinezja
Voucher na rejs katamaranem Polinezja

Rejs przez cztery najpiękniejsze wyspy z Archipelagu Wysp Towarzystwa. Wyspy kojarzone z Sir James Cook`a czy z kapitanem Bligh (HMS Bounty) i innymi wielkimi odkrywcami. Wszyscy oni opisywali je jako rajskie zamieszkane przez tubylców wiodących proste, szczęśliwe, nieskalane przez cywilizację życie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na rejs katamaranem Polinezja

Rejs wygodnym i nowoczesnym ( z 2021r) katamaranem żaglowym. Każda kabinamieszkalna jest nowocześnie urządzona i wyposażona w prywatną łazienkę. Do dyspozycji ponadto są trzy pokłady słoneczne oraz wewnętrzy salon i kuchnia. Rejs trwa 8 dni (7 nocy). Rejs organizuje i prowadzi znawca rejonu , polski kapitan Cezary Sławecki. Cena obejmuje: udział w rejsie luksusowym katamaranem Bali 4.1 z 2021r., zakwaterowanie w kabinie według wybranej opcji, usługę kapitana, ponton z silnikiem, odsalarkę wody morskiej, opłata za marinę (pierwsza i ostania noc), pościel i ręczniki (do twarzy i kąpielowy), maskę i rurkę do snurkowania. Cena nie obejmuje w szczególności: transportu lotniczego i transferów - od. 5500 zł, składki do kasy jachtowej - od. 235 euro

W skład pakietu wchodzi: - Voucher na 8 dniowy (7 nocy) rejs po Polinezji -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), -eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: Koja w wygodnej kajucie 2 os. z prywatną łazienką - 4500zł Koja w wygodnej kajucie 2 os. z dzieloną łazienką - 3999zł Terminy: Rejs 1 LUX: Katamaranem: 22 stycznia - 29 stycznia 2022r. Rejs 2 LUX: Katamaranem: 29 stycznia - 5 lutego 2022r. Rejs 3 LUX: Katamaranem: 5 lutego - 12 lutego 2022r. Rejs 4 LUX: Katamaranem: 12 lutego - 19 lutego 2022r.

DLA SYNA

DLA NIEJ

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.