× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na urodziny z laserowym paintballem | wiele opcji | Wrocław
Voucher na urodziny z laserowym paintballem | wiele opcji | Wrocław

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka, a szczególnie dziecka. Dzieci już na wiele tygodni przed tą datą potrafią dopytywać się o to jakie prezenty dostaną, kto będzie gościł na imprezie oraz o szczegóły atrakcji. Chcesz by w tym roku ten dzień wyglądał inaczej niż wszystkie poprzednie rocznice urodzin? Zorganizuj niesamowite przyjęcie z laserowym paintballem w tle.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na urodziny z laserowym paintballem | wiele opcji | Wrocław

Jeśli obiecałaś sobie, że tegoroczne urodziny Twojego dziecka będą tymi, które pamięta się przez lata, to musisz wybrać do tego niepowtarzalne miejsce. Kwatera główna we Wrocławiu daje Ci możliwość by Twoje dziecko wraz ze swoimi przyjaciółmi spędziło emocjonujący czas grając w laserowy paintball. Na początku laserowego kinder balu dzieci zostaną zaznajomione z zasadami BHP, a także obsługi sprzętu. Potem ubrane w specjalną kamizelkę oraz karabin przystąpią do gry w labiryncie. Mogą rozegrać mini turniej lub zrealizować gotowy scenariusz jednej z gier, takich jak VIP czy killer. Gdy liczba uczestników jest naprawdę duża, część dzieci w oczekiwaniu na miejsce, może zagrać w piłkarzyki lub inne gry planszowe. Opiekunowie w murach labiryntu pomogą zorganizować dla dzieci specjalny poczęstunek, który będzie idealnym dopełnieniem czasu po pasjonującej grze, można też zamówić catering, który przywiezie ciepłą pizzę. A jeśli dzieci nie będą chciały jeszcze wrócić do domu – można przedłużyć imprezę o kolejne godziny. Na zakończenie dzieci otrzymają raport ze statystykami oraz zostanie zrobione pamiątkowe zdjęcie. Spraw swojemu dziecku naprawdę niezapomniane urodziny!

W skład pakietu wchodzi: - Voucher na organizację paintballowych urodzin. - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Warianty cenowe: - 500 zł / 2h, - 750 zł / 3h. Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu. Laser jest bezbolesny, bezpieczny dla oczu. Realizacja vouchera możliwa w niedzielę

DLA CÓRKI: Twoja niedługo obchodzi urodziny? Spraw by na zawsze zapamiętała ten dzień i zorganizuj jej przyjęcie niespodziankę we Wrocławskiej Kwaterze Głównej – miejscu gdzie będzie mogła spróbować swoich sił grając w laserowy paintball. Podaruj jej voucher, który będzie powodem do wielkiej radości!

DLA SYNA: Twój syn niedługo kończy 18 lat? Spraw aby wejście do grona dorosłych było dla niego naprawdę niezapomniane i podaruj mu voucher do kwatery głównej gdzie wraz ze swoimi znajomymi będzie miał możliwość rozegrania potyczek w laserowego paintballa. Każdy chłopak marzy o takich urodzinach!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.