× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty „Latte Art” dla 1 osoby | Kraków
Voucher na warsztaty „Latte Art” dla 1 osoby | Kraków

Szukasz prezentu dla smakosza kawy, który każdy dzień zaczyna od tego gorącego napoju? A może interesuje Cię oryginalny prezent dla Twojego partnera lub przyjaciółki? Z pomocą przychodzi Ci karta podarunkowa na kurs baristyczny, w czasie którego obdarowany będzie miał okazję zapoznać się z historią kawy i sztuką jej parzenia. Gwarantujemy, że voucher na kurs baristyczny lub warsztaty ze zdobienia kawy sprawi radość tym wszystkim, którzy kochają t

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 700.00 zł

gift Voucher na warsztaty „Latte Art” dla 1 osoby | Kraków

Latte Art to sztuka tworzenia wzorów z mleka na powierzchni kawy espresso. Kursy Latte Art w Krakowie powstały jako odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie polskiego rynku kawy. Kultura oraz sztuka jej picia na przestrzeni ostatnich lat mocno w naszym kraju ewoluowały. Z tego też powodu niezwykle ważne są umiejętności baristów, które wciąż w Polsce nie są na wysokim poziomie. Wychodzimy naprzeciw wszystkim, którzy chcą zdobyć unikalne umiejętności "artystycznego" przyrządzania kawy, którymi goście będą z pewnością zachwyceni i oczarowani. Nadrzędnym celem warsztatów baristycznych II-stopnia Latte Art jest zdobycie przez uczestników praktycznych umiejętności właściwego spieniania mleka oraz wykonywania kaw techniką Latte Art. Ilość i różnorodność ćwiczonych wzorów uzależniona jest od poziomu zaawansowania uczestników zajęć.

Kursy Latte Art w Krakowie przeznaczone są dla osób, które ukończyły nasz kurs baristyczny, dla osób posiadających wcześniejsze doświadczenie zawodowe lub tak naprawdę dla wszystkich chętnych.
Nie ma znaczenia, czy pracujesz jako kelner/ka, barman/ka, barista czy chciałbyś/chciałabyś po prostu umieć zaskoczyć rodzinę lub znajomych umiejętnością artystycznego zaparzania kawy. Nasz kurs jest idealną propozycją dla Ciebie!

W skład pakietu wchodzi:

    - zaproszenie dla jednej osoby na warsztaty „Latte Art”,

    - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

    - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Czas trwania: jeden dzień w godz. 9:00-17:00 , zajęcia grupowe, sezonowość: cały rok

Minimalny wiek uczestnika: 16 lat. Kończąc kurs uzyskujesz certyfikat polsko i anglojęzyczny.

DLA KOLEŻANKI: Voucher na warsztaty „Latte Art to wspaniała przygoda dla amatorów kawy! To doskonały prezent dla koleżanki, która bez filiżanki czarnego napoju nie wyobraża sobie dnia. Dzięki Tobie po odbyciu kursu będzie mogła przyrządzać najróżniejsze rodzaje kawy i zawsze trzymając filiżankę z napojem w reku będzie wspominać ten wyjątkowy upominek.

DLA NIEGO: Szukasz prezentu dla Twojego ukochanego? Podaruj mu (a przy okazji i sobie) chwile rozkoszy z doskonale przygotowaną kawą. Zacznij od vouchera na warsztaty „Latte Art”, będzie to doskonała okazja by nauczyć się czegoś nowego i zaskoczyć gości niezwykłymi umiejętnościami.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.