× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na wybrany masaż | wiele opcji | Kraków
Voucher na wybrany masaż | wiele opcji | Kraków 30 minut

Twoja mama narzeka na zmęczenie i ból, a codzienne obowiązki sprawiają, że nie ma czasu zadbać o swoje zdrowie? Przynieść jej ulgę i spraw by znowu poczuła radość z życia i nową energię. Podaruj jej voucher na wybrany masaż, a sprawisz, że jakość jej funkcjonowania znacznie się poprawi.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 90.00 zł

gift Voucher na wybrany masaż | wiele opcji | Kraków

Twój tata jest przemęczony z powodu pracy i widzisz, że nie znajduje sposobu by móc się skutecznie zrelaksować? A może Twoją siostrę bardzo boli odcinek lędźwiowy kręgosłupa i wszystkie środki farmakologiczne okazują się nieskuteczne i tylko obciążają wątrobę. Albo Twoja żona jest w ciąży i chciałbyś sprawić jej radość? Kimkolwiek jest osoba, która potrzebuje pomocy albo chwili wytchnienia, spraw jej prezent i podaruj jej voucher na wybrany rodzaj masażu: relaksacyjny, bańką chińską, ciepłą świecą do masażu, sportowy lub klasyczny lub adresowany właśnie dla kobiet w niepowikłanej ciąży. Masaż wspaniale relaksuje ciało, sprawiając, że mięśnie stają się rozluźnione, poprawia się krążenie i kondycja skóry, wpływa także na psychikę sprawiając, że jesteśmy bardziej skoncentrowani i spokojniejsi. Dlatego voucher na wybrany masaż jest wspaniałym prezentem dla tego, kto być może zapomniał o sobie i potrzebuje poświęcić trochę uwagi swojemu samopoczuciu. Mamy także bonus! Uczestnik w cenie zabiegu ma możliwość skorzystania z suchej sauny.

W skład pakietu wchodzi:

- voucher na wybrany masaż (klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, dla kobiet w ciąży, bańką chińską, sportowy, ciepłą świecą)

- wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

- eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu.

Jeśli będziesz korzystać z sauny koniecznie zabierz ze sobą ręcznik, klapki oraz wodę. W przypadku kobiet w ciąży masaż wykonujemy pomiędzy 4-8 miesiącem pod warunkiem braku przeciwwskazań od lekarza oraz ciąża niepowikłanej. Przeciwwskazania dotyczące masażu: Mimo tego, że masaż pozytywnie wpływa na dobrostan organizmu, nie powinieneś / powinnaś go stosować jeśli widzisz u siebie objawy lub/ i schorzenia takie jak: temperatura powyżej 38 stopni, osłabienie , ostre oraz podostre stany zapalne organizmu, otwarte rany, choroby skóry i zmiany dermatologiczne, problemy z żyłami ( zapalenia żył i żylaki), zaburzenia związane z układem krwionośnym (świeże zakrzepy, zaburzenia krzepliwości, miażdżyca, nieleczone wady serca, nadciśnienia oraz krwotoki i krwawienia. A także II i IV stadium choroby Burgera, jamistość rdzenia, zapalenie szpiku kostnego z przetokami, osteoporoza, wczesne stany po urazach do których zalicza się m.in złamania, skręcenia, naderwania mięśni czy też wczesny stan po a także operacjach chirurgicznych, ciąża, menstruacja, a także zaburzenia czucia czy choroba nowotworowa. Przeciwwskazania dotyczące sauny: Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z sauny musisz pamiętać o przeciwwskazaniach takich jak: Gorączka, przeziębienie. Ogólne złe samopoczucie i ostre stany zapalne. Napięcia mięśniowe oraz Padaczka i jaskra, krwawienia a także menstruacja, ciąża oraz zaburzenia związane z czuciem.

DLA NIEJ: Jeśli Twoja ukochana skarży się na to, że brakuje jej relaksu i chciałaby w końcu zapomnieć o szarej rzeczywistości? Najlepszym sposobem by sprawić jej przyjemność jest podarowanie vouchera na wybrany masaż, dzięki któremu w końcu odpocznie i nabierze nowych sił.
DLA NIEGO: Twój chłopak mówi, że bolą go plecy z powodu pracy fizycznej, którą wykonuje albo też przeforsował się na treningu? Oddaj go w ręce specjalistów i podaruj mu Voucher na wybrany masaż, który sprawi, że szybko zapomni o dolegliwościach i zacznie cieszyć się pełnią życia.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.