× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty toczenia na kole garncarskim | Wrocław
Voucher na warsztaty toczenia na kole garncarskim | Wrocław

Twoja siostrzenica od małego dziecka uwielbiała zabawę modeliną czy plasteliną? Miło by było powrócić do dziecięcych czasów – ale martwisz się, że nie posiadasz możliwości jego cofnięcia? Nic straconego – podaruj dorosłej już Katarzynie, Magdalenie czy Marii namiastkę dzieciństwa w postaci voucher na naukę toczenia na kole garncarskim. Masa radości gwarantowana!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 190.00 zł

gift Voucher na warsztaty toczenia na kole garncarskim | Wrocław

Twoja córka to artystyczna dusza, malowanie, wycinanie, rysowanie, czy lepienie z modeliny to zajęcia, które ją odstresowują i dodają energii do działania? Pomóż jej rozwijać plastyczne uzdolnienia - w imieninowym prezencie podaruj jej voucher na warsztaty toczenia na kole garncarskim. Na warsztatach uczestnik poznaje techniki toczenia na kole krok po kroku. Choć sama technika wymaga treningu jednak sam proces jak i efekty dają wiele satysfakcji. Praca z gliną jest wspaniałym sposobem na relaks, naukę i niezwykłą przygodą w jednym! Uczestnik warsztatów pozna technikę przygotowania gliny do pracy, centrowania i podstawowe zasady formowania naczyń na kole garncarskim. Będzie to doskonała okazja żeby samodzielnie stworzyć najbardziej niezbędny w codziennym życiu przedmiot: talerzyk, miseczkę czy kubeczek, a może obdarowany pokusi się o przygotowanie czegoś bardziej wymagającego? Wszystkie prace są następnie wypalane na biskwit, szkliwione i wypalane „na ostro”. Voucher na warsztaty toczenia na kole garncarskim to doskonały pomysł na prezent zarówno dla Pań jak i Panów, tych młodszych jak i trochę starszych. Jesteśmy przekonani, że zabawa gliną będzie doskonałą odskocznią od codziennych obowiązków, przyniesie relaks i chwilę spokoju.

2,5 godziny warsztatów – nauki toczenia na kole garncarskim -wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), -eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie) Ważne informacje: Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NARZECZONEJ: Twoja narzeczona uwielbia spełniać się plastycznie? Sama przygotowuje ozdoby, zaproszenia czy kartki okolicznościowe? Mamy dla niej niespodziankę – voucher na warsztaty toczenia na kole garncarskim – nowe umiejętności z pewnością wykorzysta w codziennej pracy, a spotkanie z ceramikiem będzie okazją do wymiany doświadczeń z innymi artystycznymi duszami.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka obchodzi jutro imieniny a Ty nie masz dla niej prezentu? Nic straconego podaruj jej voucher warsztaty toczenia na kole garncarskim – lepienie z gliny pomoże odstresować się po ciężkim dniu oraz da chwilę spokoju i wytchnienia.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.