× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver | Zakrzówek Kraków, Giewartów, Jaworzno
Voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver | Zakrzówek Kraków, Giewartów, Jaworzno

Twój mąż ma niedługo urodziny, a Ty chciałabyś podarować mu coś wyjątkowego, co będzie okazją do nowych doświadczeń i emocji? Podaruj mu voucher na kurs nurkowania Open Water Diver i zaszczep w nim nową aktywność – pasję do nurkowania. Niech pływa po głębinach i rozpocznie nową podwodną przygodę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 2000.00 zł

gift Voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver | Zakrzówek Kraków, Giewartów, Jaworzno

Szukasz oryginalnego prezentu na imieniny Twojego męża? Pamiętasz jak pół roku temu mówił, że chciałby z bliska zobaczyć rafę koralową i kolorowe ryby głębinowe? Pomóż mu postawić pierwszy krok w realizacji tego marzenia. Podaruj mu voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver, w trakcie którego Twój ukochany dowie się w jaki sposób obsługiwać sprzęt do nurkowania, oraz jak planować i wykonywać nurkowanie do 18 metrów ze sprzętem scuba, a także dowie się, jak prawa fizyki wpływają na sport jakim jest nurkowanie.

Sam kurs (trwający od czwartku do niedzieli) składa się z 3 części:

  • wykładów teoretycznych,
  • zajęć praktycznych na wodach basenowych
  • 4 nurkowań szkoleniowych na wodach otwartych

Szkolenie kończy się testem i uzyskaniem certyfikatu OWD, który jest honorowany na całym świecie i uprawnia do nurkowania do 18 metrów z partnerem o minimum takich samych uprawnieniach.

Plan kursu:

  • Czwartek i Piątek po śniadaniu zajęcia basenowe, po obiedzie - wykłady z teorii.
  • Sobota po śniadaniu 2 nurkowania wody otwarte, po obiedzie - egzamin teoretyczny.
  • Niedziela po śniadaniu 2 nurkowania wody otwarte, po nurkowaniach wyjazd do domów.

Miejsca realizacji kursu: -

Jaworzno – zakwaterowanie w hotelu, zajęcia basenowe w krytym basenie, 4 nurkowania Kamieniołom Jaworzno. Ten kierunek wybieramy od wczesnej wiosny do późnej jesieni. -

Giewartów – zakwaterowanie w gospodarstwie agroturystycznym nad jeziorem Powidzkim, zajęcia basenowe prowadzone są w wodach basenopodopbnych w jeziorze Powidzkim, 4 nurkowania – nurkujemy w Jezioro Powidzkie.Ten kierunek realizujemy od czerwca do końca września.

 Zakrzówek Kraków – zakwaterowanie w Hotelu, zajęcia basenowe w basenie na terenie kamieniołomu Zakrzówek, 4 nurkowania Kamieniołom Zakrzówek-Kraków. Ten kierunek od wczesna wiosna do późna jesień.

Voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika wody, zarówno dla Pań jak i dla Panów. Podwodna przygoda stoi otworem przed Twoimi bliskimi!

W skład pakietu wchodzi: - 3 noclegi ze śniadaniami, - Wejścia na basen oraz na nurkowisko, - Wypożyczenie sprzętu nurkowego niezbędnego podczas kursu: butla, balas nurkowy, jacket, automaty oddechowe, skafander neoprenowy odpowiedni do warunków w tym kaptur, - Logbook do rejestrowania nurkowań, - Materiały do nauki, - Certyfikat nurkowy, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Ważne informacje: Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Uczestnik powinien mieć ukończone 18 lat. (lub za zgodą rodziców minimum 10 lat- uprawnienia Open Water Diver Junior). Przed przystąpieniem do kursu uczestnik musi wypełnić kartę medyczną, przynieść zdjęcie do certyfikatu, a także posiadać podstawowe umiejętności z zakresu pływania. Ma obowiązek posiadać: maskę nurkową, płetwy paskowe nurkowe zakładane na buty neoprenowe, fajka nurkowa, buty neoprenowe minimum 5mm, rękawice neoprenowe minimum 5mm.

DLA NIEGO: Twój ukochany szuka mocnych wrażeń? Podaruj mu voucher na weekendowy kurs nurkowania Open Water Diver, dzięki któremu dowie sie czym jest prawdziwa przygoda, a także uzyska certyfikat nurka. Podaruj mu nowe możliwości i zobacz radość w jego oczach. Czeka go niesamowita przygoda pod wodą!

DLA WUJKA: Twój wujek ma niedługo 50-te urodziny i całe życie marzył o tym by nauczyć się nurkować? To może być ostatni dzwonek – jak nie teraz to kiedy! Spełnij jego marzenie o nowej pasji i wręcz mu na kurs nurkowania Open Water Diver, który sprawi, że jego życie nabierze nowych kolorów, a on rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu, związany właśnie z nurkowaniem.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.