× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na zakupy ze stylistką | Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice
Voucher na zakupy ze stylistką | Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice

Karta prezentowa na zakupy ze stylistą, taki prezent dla bliskiej osoby będzie podarunkową bombą! Zakupy bez ograniczenia czasowego – tak by cieszyć się każdą chwilą – bliska Ci osoba wybierze się w modową podróż razem z doświadczonym w tej branży przewodnikiem. Zakupy mogą odbyć się w miejscach zasugerowanych przez stylistę lub w tych wybranych przez klienta.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Karta chwilowo niedostępna.

gift Voucher na zakupy ze stylistką | Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice

Ważna dla Ciebie osoba uwielbia modę? Jeśli zbliżają się jej urodziny, imieniny albo inne ważne święto – mamy dla Ciebie pomysł na combo, które spełni jej marzenia. Karta prezentowa na zakupy w wybranych miejscach z unikalną modą,  nasz stylista zabierze drogą Ci osobę w magiczną podróż do nowego wymiaru stylu. To idealny prezent dla siostry, która niedawno przeprowadziła się do tego miasta albo zawsze marzyła, by tam pojechać. Najpierw stylista przeprowadzi z obdarowaną niezwykle ważną rozmowę – liczy się przecież to, w czym ona będzie się najlepiej czuła. Jaki styl preferuje, jak sobie wyobraża zmianę, czy są jakieś osoby, których sposób ubierania się jej podoba – te wszystkie pytania są kluczowe, by podczas zakupów zostały wybrane rzeczy, w których będzie się dobrze czuła. Dobór garderoby z analizą kolorystyczną, podkreślający zalety i ukrywający mankamenty sylwetki, to tylko połowa atrakcji, jakie czekają obdarowaną osobę. Nasz stylista, świetnie orientujący się w aktualnych trendach, zabierze ją do sklepów, które zapewnią jej najlepszą jakość dopasowaną do jej budżetowych możliwości – to nieprawda, że aby wyglądać idealnie, trzeba być milionerem. Może obdarowana przez Ciebie osoba ma własny pomysł, gdzie chciałaby udać się na zakupy? Nasz stylista wysłucha jej każdej prośby, tak by po zakupach czuła się w pełni zadowolona.

Nie zapomnij wpisać do treści vouchera najlepszych życzeń dla bliskiej Ci osoby. Osobista dedykacja jest czymś, co sprawia, że podarowany prezent jest naprawdę wyjątkowy. Spełnione marzenie i ciepłe słowa w ważnym dla niej dniu? Chyba odkryliśmy prezent idealny.

W skład vouchera wchodzą:

  • zakupy z profesjonalną stylistką,
  • analiza kolorystyczna i analiza sylwetki,
  • wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

  • nie ma ograniczenia czasowego – klient sam decyduje, ile trwają zakupy,
  • zakupy mogą odbywać się w miejscach zasugerowanych przez stylistę lub w miejscach wybranych przez klienta.

DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja przyjaciółka uwielbia modę właśnie poszukuje stylu, który wyrażałby ją w stu procentach, karta prezentowa na zakupy w towarzystwie doświadczonego stylisty będzie urodzinowym podarunkiem marzeń. Podaruj jej jedyną taką okazję, by poznać niezwykłe miejsca, w których odnaleźć można modę, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Jeśli ma na swojej liście sklepy, które wyjątkowo chciałaby sprawdzić, nasz stylista jest otwarty na wszelkie sugestie. Najważniejsze, żeby te wyjątkowe zakupy zostały zapamiętane jako te najlepsze na świecie. Znający się na najnowszych trendach stylista będzie służył profesjonalną radą w tym wyjątkowym modowym doświadczeniu.

DLA SIOSTRY: . Karta prezentowa na wyjątkową podróż po topowych miejscach z modą, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej – taki podarunek będzie spełnieniem jej urodzinowych marzeń. Oprócz analizy sylwetki i analizy kolorystycznej nasz stylista postara się, by Twoja siostra odkryła swój własny, unikalny styl, który, tak jak Berlin, będzie zachwycał swoją wyjątkowością. Karta prezentowa na zakupy ze stylistą będzie prezentem wartym wspomnień przez całe życie.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.