× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na Stres z głowy – Masaż głowy | Chorzów
Voucher na Stres z głowy – Masaż głowy | Chorzów 15 minut

Niespełna piętnaście minut wystarczy, by wykonać klasyczny, podstawowy masaż głowy. Nie tylko twarzy, a masaż głowy właśnie. Uciskałeś/aś pewnie nieraz skronie, w trakcie przemęczenia lub migreny. Jest coś bardziej skutecznego, można zrobić więcej w tej kwestii. Zgłoś się do zaufanego salonu, a zaznasz obsługi na nieporówynwalnie wyższym poziomie. Nie wdając się jeszcze w szczegóły, nie ma chyba nic bardziej kojącego, niż mieć potworną migrenę z głowy. Prawda? Receptory, podobnie jak na stopach, czy dłoniach, znajdują się również na głowie, więc i ten obszar warto wziąć pod uwagę. Co więcej, masaż nie powinien być długi, właśnie dlatego, że bardzo szybko można sobie dzięki niemu zagwarantować głębokie odprężenie. Jest również delikatny, nie będziemy mieli do czynienia z usługą wykonaną nazbyt pospiesznie.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 35.00 zł

gift Voucher na Stres z głowy – Masaż głowy | Chorzów

Masaż głowy nie jest może zbyt długi, jeśli chodzi o czas trwania, ale jest to w zupełności wystarczająca porcja, by delikatnie a zarazem skutecznie wpłynąć na obszar całego ciała. Głowa i twarz to szczególne obszary, które pośród pozostałych refleksologicznie czułych miejsc na ciele, wiodą prym. Oznacza to, że o ile choćby rąk i nóg używamy na co dzień, więc chcąc nie chcąc jakiś masaż, jakiś ruch, jakieś ich rozprostowanie występuje, o tyle głową nie obracamy dziś tak często. Częściej wpatrujemy się w ekran, albo po prostu w to co przed nami. Pracujesz w sortowni? Na kasie? To sporo ruchu, ale specjaliści od BHP zgodnie twierdzą, że na takich stanowiskach ilość wykonywanych ruchów ciałem, które są prozdrowotne, nie jest aż taka duża. Warto więc wpłynąć na całe ciało poprzez delikatną i ostrożną stymulację mięśni głowy. Zaraz pod skórą, a nie tylko na twarzy, znajdują się punkty, które już od dawna są oznaczone łacińskimi nazwami. Nie od wczoraj wiadomo, które rejony, a przede wszystkim jak masować, by uzyskać optymalny efekt. Masaż kojarzy się częściej uciskaniem tych określonych punktów, ale często jest to też prowadzenie dłoni wzdłuż mięśni, pokrywających dany obszar głowy.
Komu się taki masaż przyda w pierwszej kolejności? Szefowi? Szefowej? Ktoś się głowi nad tym, by obieg dokumentacji w firmie był poprawny. Niech się głowi, ale żadnej migreny do tego nie potrzebuje chyba nikt w firmie, prawda? To w miejscu pracy dość prosta rzecz. Tak jak mózg zawiaduje pompowaniem krwi, tak szefostwo zawiaduje obiegiem dokumentów. Nic, tylko zostawić voucher na szefowskim biurku, i życzyć miłego popołudnia, nawet jeśli przedpołudnie było pełne hałaśliwych telefonów i kilogramów wydruku.
No dobrze, a w domu? Tak jak ktoś zawiaduje działalnością gospodarczą, tak samo i gospodarstwem domowym. Załóżmy, że tą osobą jest mąż, albo senior/seniorka. Z pewnością ma też jakieś miejsce, gdzie wszystkie swoje sprawy musi najzwyczajniej w świecie przemyśleć. Co gdyby tam, na miejscu, już czekał na niego/na nią voucher z masażem w prezencie? Dodatkowy komfort, to fakt, że nie musi od razu biegać na wskazaną godzinę, co się odwlecze to nie uciecze

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż głowy
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA SZEFA/DLA SZEFOWEJ: Mózg operacji biznesowych potrzebuje jakiegoś zdrowego kontrapunktu. Nie chcemy przecież, by szef musiał z powodu istnienia firmy sięgać po nie wiadomo jakie środki przeciwbólowe.
DLA MĘŻA/DLA SENIORA: Głowie rodziny to się dopiero należy!

gift Być może spodoba Ci się także...

Indywidualna Nauka Makijażu | Chorzów
Cena od 1199.99 zł
Kurs Masażu Klasycznego | Chorzów
Cena od 1498.99 zł
Masaż Bańką Chińską | Chorzów
Cena od 154.99 zł
Masaż Czekoladowy | Chorzów
Cena od 159.99 zł
Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.