× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty taneczne dla dzieci | Bydgoszcz
Voucher na warsztaty taneczne dla dzieci | Bydgoszcz

Voucher na zajęcia w Dziecięcej Szkółce Tanecznej to wyjątkowy prezent. Dzięki niemu dziecko nie tylko będzie świetnie się bawić, ale także rozwinie swoje zdolności motoryczne, rytmikę i będzie mogło w kreatywny sposób spożytkować całą drzemiącą w nim dziecięcą energię. A może odkryje swój talent i będzie to dopiero początek pięknej przygody z tańcem?

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 50.00 zł

gift Voucher na warsztaty taneczne dla dzieci | Bydgoszcz

Zajęcia taneczne dla dzieci odbywają się w szkole tańca zlokalizowanej w sercu Bydgoszczy. Już od blisko 30 lat jest ona prowadzona przez małżeństwo tancerzy, którzy w organizację zajęć wkładają całe serce, a podejście do tańca i pasja są tam niemal zaraźliwe. Szkoła wykształciła wielu wybitnych tancerzy turniejowych. Pora na Twojego szkraba! 

Do wyboru masz różne warianty voucherów prezentowych.

Miesiąc w szkółce tanecznej dla dziecka

Dzięki temu voucherowi Twój milusiński weźmie udział w miesięcznym kursie tańca dla najmłodszych. Zajęcia grupowe dostosowane do potrzeb dzieci będą odbywać się raz w tygodniu – każde trwają 45 minut. Miesiąc to wystarczający czas, aby zarazić dziecko pasją do tańca. Po tym okresie poprawi się jego motoryka ruchu i wyczucie rytmu. To bardzo ważne umiejętności, o które warto zadbać podczas rozwoju dziecka. Nowa przygoda z tańcem to dużo śmiechu i radości!

Dwa miesiące w dziecięcej szkółce tanecznej

W tym wariancie dziecko będzie mogło przez dwa miesiące uczęszczać na ciekawe zajęcia taneczne dla dzieci. To dobry plan na wakacje czy aktywne ferie zimowe, podczas których dziecko w kreatywny sposób spożytkuje swoją energię. W skład pakietu wejdzie 8 grupowych zajęć tanecznych, odbywających się raz w tygodniu. Każda lekcja trwa 45 minut.

Taneczny Duet – miesiąc nauki tańca dla dwójki dzieci

Voucher dedykowany dla dwójki dzieci, np. najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki czy rodzeństwa. W dwupaku będą mogły odbyć miesięczny kurs tańca, składający się z 4 lekcji trwających 45 minut. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu. Dzieci razem będą mogły nauczyć się układów tanecznych, by później wykazać się na przykład na szkolnej dyskotece. Do tanga trzeba przecież dwojga!

Karnet na 12 lekcji tańca dla dziecka

W skład tego pakietu wchodzi karnet na kurs tańca składający się z 12 lekcji tańca. Każde zajęcia trwają 45 minut i odbywają się raz w tygodniu. Zaproszenie to gwarantuje więc 3 miesiące dobrej zabawy w rytmie muzyki. Taki okres jest naprawdę wystarczający, aby rozbudzić u dziecka talent, rozwinąć jego rytmikę i nauczyć bardziej skomplikowanych elementów tańca. To świetny pomysł na prezent dla dziecka, który może być gruntownym początkiem wielkiej pasji.

nauka tańca dla dzieci w Bydgoszczy

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na kurs tańca dla dzieci w wybranym wariancie,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera na warsztaty taneczne dla dzieci:

  • 4 zajęcia grupowe – 50 zł.
  • 8 zajęć grupowych – 100 zł.
  • 4 zajęcia grupowe dla 2 dzieci – 100 zł.
  • 12 zajęć dla dziecka – 150 zł.

 

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.