× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na warsztaty taneczne dla dzieci | Bydgoszcz
Voucher na warsztaty taneczne dla dzieci | Bydgoszcz

Voucher na zajęcia w Dziecięcej Szkółce Tanecznej to wyjątkowy prezent. Dzięki niemu dziecko nie tylko będzie świetnie się bawić, ale także rozwinie swoje zdolności motoryczne, rytmikę i będzie mogło w kreatywny sposób spożytkować całą drzemiącą w nim dziecięcą energię. A może odkryje swój talent i będzie to dopiero początek pięknej przygody z tańcem?

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 50.00 zł

gift Voucher na warsztaty taneczne dla dzieci | Bydgoszcz

Zajęcia taneczne dla dzieci odbywają się w szkole tańca zlokalizowanej w sercu Bydgoszczy. Już od blisko 30 lat jest ona prowadzona przez małżeństwo tancerzy, którzy w organizację zajęć wkładają całe serce, a podejście do tańca i pasja są tam niemal zaraźliwe. Szkoła wykształciła wielu wybitnych tancerzy turniejowych. Pora na Twojego szkraba! 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na kurs tańca dla dzieci w wybranym wariancie,
  • kreator życzeń,
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Warianty cenowe vouchera na warsztaty taneczne dla dzieci:

  • 4 zajęcia grupowe – 50 zł.
  • 8 zajęć grupowych – 100 zł.
  • 4 zajęcia grupowe dla 2 dzieci – 100 zł.
  • 12 zajęć dla dziecka – 150 zł.

Miesiąc w szkółce tanecznej dla dziecka

Dzięki temu voucherowi Twój milusiński weźmie udział w miesięcznym kursie tańca dla najmłodszych. Zajęcia grupowe dostosowane do potrzeb dzieci będą odbywać się raz w tygodniu – każde trwają 45 minut. Miesiąc to wystarczający czas, aby zarazić dziecko pasją do tańca. Po tym okresie poprawi się jego motoryka ruchu i wyczucie rytmu. To bardzo ważne umiejętności, o które warto zadbać podczas rozwoju dziecka. Nowa przygoda z tańcem to dużo śmiechu i radości!

Dwa miesiące w dziecięcej szkółce tanecznej

W tym wariancie dziecko będzie mogło przez dwa miesiące uczęszczać na ciekawe zajęcia taneczne dla dzieci. To dobry plan na wakacje czy aktywne ferie zimowe, podczas których dziecko w kreatywny sposób spożytkuje swoją energię. W skład pakietu wejdzie 8 grupowych zajęć tanecznych, odbywających się raz w tygodniu. Każda lekcja trwa 45 minut.

Taneczny Duet – miesiąc nauki tańca dla dwójki dzieci

Voucher dedykowany dla dwójki dzieci, np. najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki czy rodzeństwa. W dwupaku będą mogły odbyć miesięczny kurs tańca, składający się z 4 lekcji trwających 45 minut. Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu. Dzieci razem będą mogły nauczyć się układów tanecznych, by później wykazać się na przykład na szkolnej dyskotece. Do tanga trzeba przecież dwojga!

Karnet na 12 lekcji tańca dla dziecka

W skład tego pakietu wchodzi karnet na kurs tańca składający się z 12 lekcji tańca. Każde zajęcia trwają 45 minut i odbywają się raz w tygodniu. Zaproszenie to gwarantuje więc 3 miesiące dobrej zabawy w rytmie muzyki. Taki okres jest naprawdę wystarczający, aby rozbudzić u dziecka talent, rozwinąć jego rytmikę i nauczyć bardziej skomplikowanych elementów tańca. To świetny pomysł na prezent dla dziecka, który może być gruntownym początkiem wielkiej pasji.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.