× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Weekend dla Dwojga SPA i Terenowa Jednodniowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą | Świecie
Weekend dla Dwojga SPA i Terenowa Jednodniowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą | Świecie

Zapomnij o codzienności i zanurz się w relaksującym SPA, a następnie przeżyj niezapomnianą przygodę w terenie!

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 2399.00 zł

gift Weekend dla Dwojga SPA i Terenowa Jednodniowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą | Świecie

 1. Prezent dla 2 osób.

 2. Spotkanie: Sobota lub niedziela około godziny 11.00, VISTULA-HOTEL***, ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie n/W woj. kujawsko-pomorskie,

 3. Wyprawa 4x4 Off-Road:

 • osobiste prowadzenie samochodu terenowego pod nadzorem instruktora

 • krótkie, nie wliczane do czasu 4 godziny wyprawy 4x4 off road, ale niezbędne szkolenie teoretyczne w dziedzinie off road i BHP w off roadzie

 • czas w terenie 4h

 • możliwość zamiany uczestników za kierownicą

 • realizacja samochodem terenowym Suzuki Vitara. Samochód specjalistycznie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt.

 • do dyspozycji są samochody z automatyczną skrzynią biegów. W chwili ustalania terminu realizacji należy powiadomić wykonawcę o wyborze samochodu z automatyczną skrzynią biegów

 • jazda w naturalnym terenie. Atrakcyjne tereny off roadowe obfitujące w bezdroża, lasy. Wiele przeszkód terenowych: błotniste i piaszczyste odcinki, podjazdy, zjazdy, trawersy, pagórki, doliny, wąwozy, rowki.

 • co najmniej jedna osoba uczestnicząca musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 1. Po powrocie z terenu w VISTULA-HOTEL***:

 • lunch

 • pakiet 2h korzystania z basenu, jacuzzi, sauny, groty solnej

 • półgodzinny masaż relaksacyjny dla każdej z osób

 • wykwintna kolacja z lampką wina

 • nocleg w pokoju dwuosobowym ze śniadaniem

 • niedziela lub opcjonalnie poniedziałek, godzina 12.00 opuszczenie hotelu

 1. Realizacja przez cały rok. Możliwość ograniczonej realizacji prezentu w dni ustawowo wolne od pracy, takie jak święta państwowe i kościelne oraz w tzw. okresie urlopowym, czas ferii i wakacji.

 2. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem.

 3. Rezerwację można odwołać do 72 godzin przed umówionym terminem realizacji.

 4. Warunki pogodowe mają wpływ na realizację prezentu. W przypadku drastycznego załamania się pogody (skrajne upały lub minusowe temperatury, opady atmosferyczne, wichura) realizacja może być niemożliwa. Decyzję podejmuje wykonawca i ustalany jest inny termin realizacji.

 5. Na część off-road zalecane obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze i swobodnie, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku. Do hotelu wymagane obuwie do przebrania i zalecany strój wieczorowy do kolacji.

 

 • Weekend SPA dla Dwojga: Voucher obejmuje weekendowy pobyt dla dwóch osób w SPA. W ramach pobytu, para otrzyma dostęp do luksusowego pokoju, w którym będzie można zrelaksować się w wygodnym łóżku, skorzystać z prywatnej łazienki oraz balkonu z widokiem na piękne krajobrazy. W SPA para będzie mogła skorzystać z różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych, takich jak masaże, kąpiele w jacuzzi, sauny, a także baseny z podgrzewaną wodą. W voucherze znajduje się również informacja o możliwości skorzystania z restauracji hotelowej, gdzie para będzie mogła spróbować wykwintnych dań kuchni międzynarodowej.

 • Terenowa Jednodniowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą: Voucher obejmuje jednodniową wyprawę off-road 4x4 dla dwóch osób. W ramach wyprawy, uczestnik otrzyma możliwość przejażdżki samochodem terenowym w wymagającym terenie pod opieką doświadczonego instruktora. Trasa wiedzie przez malownicze tereny, pełne naturalnych przeszkód.

Voucher “Weekend dla Dwojga SPA i Terenowa Jednodniowa Wyprawa Off Road 4x4 za kierownicą” jest przeznaczony dla osób, które chcą spędzić czas w wyjątkowy sposób. Voucher obejmuje weekendowy pobyt dla dwóch osób w SPA oraz jednodniową wyprawę off-road 4x4 dla dwócxh osób. W ramach pobytu w SPA, para otrzyma dostęp do luksusowego pokoju, w którym będzie można zrelaksować się w wygodnym łóżku, skorzystać z prywatnej łazienki oraz balkonu z widokiem na piękne krajobrazy. W SPA para będzie mogła skorzystać z różnego rodzaju zabiegów relaksacyjnych, takich jak masaże, kąpiele w jacuzzi, sauny, a także baseny z podgrzewaną wodą. Natomiast jednodniowa wyprawa off-road 4x4 to doskonała okazja dla miłośników motoryzacji i przygód

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.