× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Tradycyjne metody pielęgnacji voucher na masaż stemplami ziołowymi | Szczecin
Tradycyjne metody pielęgnacji voucher na masaż stemplami ziołowymi | Szczecin 60 minut

Aromat wyselekcjonowanej mieszanki korzennych przypraw, ziół, roślin i owoców, zupełnie jak z zimowego grzańca, wcierany w skórę podczas masażu? Połącz prozdrowotne właściwości podgrzanych ziół, zawiniętych w delikatną bawełnę, z dokładnie wykonanym masażem. Miejscowy nacisk stemplami pozwala na dostosowanie się do Twojego ciała. Lędźwie? Barki? Napięcia mięśni przeważnie są miejscowe, dominują w jednej części ciała. Przydaj sobie ogólnej sprawności ruchowej, bez choćby minuty spędzonej na bieżni. Które partie w tym momencie odczuwasz jako najbardziej przemęczone? Nacisk ziołowych zawiniątek, banalnej konstrukcji, aplikować można na dowolne partie ciała.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 170.00 zł

gift Tradycyjne metody pielęgnacji voucher na masaż stemplami ziołowymi | Szczecin

Poczuj się jak w istnej oazie spokoju. Z dala od zgiełku, gwaru i hałasu, w towarzystwie roślin znanych od tysięcy lat, które masz szanse docenić na nowo właśnie teraz. Poznaj na nowo to, co istnieje od wieków, dzięki niecodziennej metodzie ziołowych stempli.
Zimowe zioła służą do picia w odwarach, tak? Nie koniecznie. Zioła co prawda możesz gotować, parzyć, fachowo mówiąc, robić napary, odwary, a możesz też pozwolić sobie na wtarcie ich ożywczego i głębokiego aromatu w skórę. Powłoka cieniutkiej bawełny zagwarantuje bezpieczeństwo, dzięki czemu kontakt suszu ze skórą nie będzie bezpośredni.
Sakiewki, używane przy tym zabiegu, podgrzewane są do odpowiedniej temperatury, podobnie jak rozgrzewane świece, również służące do masażu. Porównaj, aromatyczny wosk czy aromatyczne zioła? Jedno jest pewne, do gabinetu możesz przyjść bez spryskiwania się jakimikolwiek perfumami, czy nawet zwykłym dezodorantem. Po prostu przyjdź i nasyć się terapeutyczną wonią, a pozytywne nastawienie i optymistyczne postrzeganie przyjdą same. Senne powieki, a po wyjściu z salonu, orzeźwienie aromatami korzennych ziół, rozgrzewających w środku zimy.
W ten sposób aplikowany aromat utrzymywać będzie się dłużej, niż mieszanki zapachów w płynie. Różne partie mięśni natomiast, potraktowane odrobinę nietypowym doświadczeniem, będą miały szansę rozluźnić się na miejscu, jak i po wyjściu z salonu SPA
Jest przecież takie miejsce, do którego kolejki nie rozciągają się tragicznie na przestrzeni całego lat, w którym można się poczuć jak w świątyni z dalekiego wschodu, bez konieczności zmiany światopoglądu, a z możliwością zapoznania się z orientalnymi, pradawnymi metodami postępowania ze strudzonym człowiekiem.
Odnowa, kojąca niczym aloes, sprawi że poczujesz się młodziej, zregenerujesz się, odzyskasz nieco sił i dobrego humoru. Spróbuj!

 

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher dla 1 osoby na masaż stemplami ziołowymi
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie)

DLA NIEJ: Tradycyjnie używane utensylia to nie eksperymenty chemiczne bez atestu. Wykorzystywanie prostych komponentów, podczas zabiegów, gwarantuje że będziesz mieć styczność wyłącznie z tym, co sprawdzone odkąd pamiętamy.

DLA KAŻDEGO: Kto nie porywa się z motyką na słońce i po prostu chce zacząć uczęszczać do SPA. Oferty mogą wprawić w zakłopotanie początkujących klientów, wybierzmy więc to co najprostsze.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.