× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Kurs pieczenia ciast w prezencie dla kumpeli na 30 urodziny (przed świętami, przed Wielkanocą i nie tylko)

Szukasz wyjątkowego prezentu na 30 urodziny dla Twojej koleżanki? Chcesz podarować jej coś praktycznego, a jednocześnie oryginalnego? Jeżeli Twoja kumpela ma słabość do łakoci, świetną propozycją będzie bon podarunkowy na kurs pieczenia ciast. Warsztaty cukiernicze w Warszawie będą wyjątkową okazją do zdobycia nowej wiedzy z zakresu przygotowania i wypieku domowych słodkości oraz dekorowania ciast i tortów. Voucher na kurs cukierniczy z pewnością zalicza się do grona super prezentów na urodziny, szczególnie przed zbliżającymi się świętami Wielkanocnymi, ale nie tylko!



Puszyste babeczki i bajeczne mazurki



Karta podarunkowa na kurs pieczenia to idealny pomysł na prezent. Zdobyty na kursie warsztat, posłuży Twojej koleżance podczas przedświątecznych przygotowań. Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, spędzany w gronie najbliższych, a domowe słodkości są stałym punktem każdego rodzinnego spotkania. Drożdżowe babki, kajmakowe mazurki są corocznymi wielkanocnymi gośćmi polskich stołów. Dzięki karcie podarunkowej na kurs pieczenia, Twoja znajoma pozna różne przepisy i wariacje na temat klasycznych ciast wielkanocnych, takich jak mazurek, ale również receptury na nieznane jeszcze smakołyki. Dowie się także, jak przygotować domowej roboty bezy w wersji owocowej, kruche ciasteczka w wiosennej odsłonie czy wielkanocne kruche bazie oraz pozna nowe metody zdobienia ciast i tortów.



Liczy się wnętrze



Kurs pieczenia ciast będzie niezapomnianym prezentem na 30 urodziny. Podczas warsztatów cukierniczych Twoja znajoma będzie miała okazję dowiedzieć się, jak idealnie upiec kruche ciasto, oraz jak przyrządzić obłędne w smaku nadzienia. Pozna również przepisy na niebanalne fuzje smakowe. Mazurek czekoladowy z nutą pomarańczową, a może chałwowy w kombinacji z orzechem? Dla wielbicieli świeżych smaków znajdzie się i propozycja owocowa. Także poszukiwacze wyjątkowych kompozycji nie będą zawiedzeni - opcja daktylowa, z solą morską i toffee brzmi bardzo kusząco. Po kursie każdy uczestnik weźmie ze sobą przyrządzony mazurek, aby móc się nim delektować w domowym zaciszu.



 

Wielkanocne zajączki, bazie i inne




Na stole wielkanocnym nie może zabraknąć kolorowych pisanek i pięknie zdobionych ciast. Warsztat pieczenia obejmuje także drugi etap przyrządzania łakoci, mianowicie ich dekorowanie. Twoja koleżanka nie tylko dowie się jak wygląda dekorowanie ciast, ale i sama spróbuje swoich sił w sztuce wzornictwa. Dominować będą motywy wiosenne i wielkanocne, a umiejętność zdobienia będzie można wykorzystać przy domowych wypiekach. Jeśli nie wiesz, co kupić koleżance na 30 urodziny, kurs pieczenia ciast i tortów będzie dla niej na pewno oryginalnym prezentem. Kurs cukierniczy odbywa się w Warszawie i zostanie poprowadzony przez profesjonalistów w dziedzinie słodkości. W kameralnej atmosferze, Twoja znajoma pozna cały proces tworzenia łakoci od wypieku ciast - po ich dekorowanie i eleganckie podanie. Z pewnością będzie merytorycznie, ale na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy. Podaruj jej ten super prezent urodzinowy i pozwól poznać tajniki mistrzów cukiernictwa.



Voucher na kurs cukierniczy

Polecamy