× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM

Szukasz kreatywnego pomysłu na prezent dla przyszłej mamy? Podaruj jej sesję brzuszkową. Fotografie będą najlepszą pamiątką!

Ciąża to czas zarówno trudny, jak i niezwykle radosny, w którym nie możemy doczekać się przyjścia na świat małej pociechy. Ciążowy brzuszek z pewnością zasługuje na uwiecznienie na fotografiach – w końcu każda mama w ciąży prezentuje się zjawiskowo. Sesja zdjęciowa na prezent dla kobiety spodziewającej się dziecka to strzał w dziesiątkę. Pokaż jej, że w ciąży wygląda równie cudownie, jak gwiazdy filmowe. Wystarczy podarować jej kartę podarunkową na profesjonalną sesję zdjęciową. Gwarantujemy, że pomysły na sesję ciążową przejdą wasze najśmielsze oczekiwania.Pozostaw pamiątkę po swoim brzuszkuUwielbiamy fotografować nasze dzieci, gdy stawiają pierwsze kroki, śmieją się czy bawią. Pierwsze dziewięć miesięcy w brzuszku jest równie warte pamięci i uwiecznienia. W końcu stare zdjęcia naszych mam w ciąży wprawiają nas w ogromne wzruszenie. Jeśli szukasz prezentu dla przyszłej mamy: siostry, żony czy przyjaciółki – sprezentuj jej uroczy i wyjątkowy prezent – voucher na sesję ciążową. Pomysłów na sesję zdjęciową jest mnóstwo. Odpowiednia charakteryzacja i dekoracja miejsca sprawi, że każdy będzie zazdrościł przyszłej mamie nie tylko malutkiej pociechy, ale także pięknych pamiątkowych zdjęć z okresu ciąży. 

Mąż model - czyli wspólna sesja brzuszkowa
Szukasz prezentu dla swojej żony, która spodziewa się dziecka? Znajomi obdarowali Was już tuzinem dziecięcych ubranek i zabawek, a Ty chcesz postawić na coś oryginalnego, co wprawi w zachwyt Twoją ukochaną? Pomyśl o sesji brzuszkowej! Przekonaj się, że prezent dla kobiety w ciąży może być zarówno zaskakujący, jak i niezwykle przyjemny. Rodzinna sesja zdjęciowa marzy się każdej kobiecie. Radosne zdjęcie całej rodziny będzie świetnie się prezentować nad kominkiem, skąd będą mogli podziwiać je wszyscy goście. Może zdecydujecie się na kartę podarunkową na profesjonalną sesję zdjęciową dla dwojga? W końcu nie ma bardziej romantycznych zdjęć niż te, które przedstawiają dwojga zakochanych w najszczęśliwszym okresie ich życia – czasie oczekiwania na narodziny dziecka. 

Przyszła mama w roli modelki - prezent idealny dla kobiety w ciąży
Inspiracji do sesji zdjęciowej nie trzeba szukać daleko. Sam możesz wybrać, w jakim otoczeniu odbędzie się sesja. Co powiesz na sesję ciążową w plenerze – w parku, na łące, w lesie? A może wolicie romantyczną atmosferę w zaciszu waszej sypialni? Sesja brzuszkowa w domu też jest świetnym pomysłem – otoczenie przyszłego pokoju dziecka pozwoli wam rozmarzyć się na sesji. Może zabawna sesja inscenizowana w studio fotograficznym? Efekt zdjęć będzie niesamowity, bez względu na to, czy wybierzecie sesję zdjęciową w plenerze, studio czy skorzystacie z pomysłu na sesję zdjęciową w domu. W końcu brzuszek przyszłej mamy jest najważniejszym elementem zdjęć – będzie wyglądał przesłodko i pięknie w każdych warunkach, chociażby na księżycu. Najważniejszy jest Wasz uśmiech i emocje. Warte zapamiętania. Voucher na sesję ciążową to niezwykle uroczy prezent, który pozwoli Twojej kobiecie poczuć się pięknie. Za kilka lat, przeglądając zdjęcia z sesji brzuszkowej, będziecie wspominać, jak było Wam cudownie w tym wyjątkowym czasie. Wasze dziecko, przeglądając rodzinny album, będzie mogło odnaleźć na jego kartach szczęśliwych rodziców i taki obraz zachować w sercu na zawsze.dla przyszłych mam