× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na sesję brzuszkową - dziewięć miesięcy na zdjęciu | Goleszów i okolice
Voucher na sesję brzuszkową - dziewięć miesięcy na zdjęciu | Goleszów i okolice

Jesteś przyszłym tatą? Przyszłą babcią? A może ciocią? Stoi przed Tobą wyzwanie znalezienia idealnego prezentu dla przyszłej mamy! Sesja ciążowa jest niesamowitą pamiątką dla całej rodziny. Ciąża zapewni nowe, niezwykłe doświadczenia, będzie to czas, w którym między mamą i dzidziusiem nawiąże się silna więź, której nikt poza ciężarną kobietą nie jest w stanie zrozumieć. Fotografia z tego okresu będzie najlepszą pamiątką dla nowo narodzonego członka rodziny. Gdy będzie ciut starszy, będzie mógł zajrzeć do albumu rodzinnego i zobaczyć jak, od pierwszych jego chwil na świecie, kochali go rodzice.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na sesję brzuszkową - dziewięć miesięcy na zdjęciu | Goleszów i okolice

W czasie ciąży wygląd kobiety zmienia się, rośnie brzuszek, w którym dorasta maleństwo. Niezwykły czas oczekiwania na ujrzenie dzidziusia to wspaniały czas dla całej Waszej rodziny. Przygotujcie się na spotkanie ze swoim Skarbem i uwiecznijcie dla niego te dziewięć miesięcy. A efekty? Przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania! Zamów voucher na sesję ciążową, podaruj przyszłej mamie i niech ona sama zarezerwuje termin po konsultacji z fotografem. A może Twoja siostra właśnie spodziewa się dziecka? Zorganizuj jej baby shower i podaruj sesję brzuszkową. Przekonaj się jak wielką radość sprawisz jej tym oryginalnym prezentem. To coś, czego nie zapomni do końca życia. A Ty zostaniesz okrzyknięta tytułem najlepszej cioci na świecie! Niech przyszli rodzice sami zdecydują, gdzie ma odbyć się sesja. To ważne, by podczas ujęć czuli się dobrze i komfortowo. Świeżo upieczona mama ma mieć poczucie bezpieczeństwa i pewności siebie. Po miłej rozmowie z fotografem ustalicie miejsce - park, ulubiona cukiernia, profesjonalne studio fotograficzne w Goleszowie, a może Wasz własny dom? Wszystko zależy od Was. Wybierzcie akcesoria i gadżety, które oddadzą klimat sesji. Oczywiście także w tej kwestii możecie polegać na pomocy profesjonalisty. Wspaniałą konsekwencją sesji ciążowej będzie wspólnie spędzony czas przyszłych rodziców, dziesięć profesjonalnie obrobionych i wyretuszowanych zdjęć, a reszta podarowana będzie w formie cyfrowej. Odbitki tych fotografii to świetny prezent później dla przyszłych dziadków! Całe pokolenia będą mogły cieszyć się z pięknych skutków sesji zdjęciowej.

W skład vouchera wchodzi: - profesjonalna sesja zdjęciowa wykonana w plenerze, studio lub domu, - 10 poddanych specjalistycznej obróbce zdjęć w formacie 15x21, - zdjęcia w formie cyfrowej na płycie CD, - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - wysyłka pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). 

DLA CÓRKI: Wasza córka oczekuje narodzin dziecka i poszukujecie nieszablonowego i oryginalnego prezentu? Będziecie dziadkami, gratulacje! Voucher na sesję brzuszkową sprawdzi się idealnie jako pomysł na piękne wspomnienia i profesjonalne, piękne i subtelne zdjęcia. Taka sesja to dobry moment, żeby uwiecznić czas ciąży i skupić się na sobie w tym wymagającym okresie. Przyszli rodzice sami wybiorą jej termin i miejsce. Karta prezentowa to wzruszający i naprawdę wyjątkowy prezent, który będzie także ważną pamiątką w przyszłości.

DLA SIOSTRY: Twoja kochana, malutka siostrzyczka dorosła, wyszła za mąż, a teraz… (uwaga!) spodziewa się dziecka? Czas już teraz pomyśleć o prezencie z tej wyjątkowej okazji! Voucher na sesję fotograficzną będzie stanowił nowoczesny i bardzo rodzinny prezent na tę okoliczność. Do tych niezwykłych dziewięciu miesięcy pełnych oczekiwania wraca się z ogromnym sentymentem, dlatego warto je uwiecznić na zdjęciach, a te będą na pewno wyjątkowe. Warto pokazać siostrze wsparcie w tym czasie, dlatego taka karta będzie z pewnością cudownym świadectwem pamięci. Zostań supersiostrą, przyszła ciociu!

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.