× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na całodzienną sesję tatuażową l Warszawa
Voucher na całodzienną sesję tatuażową l Warszawa

Tatuaże to prawdziwe dzieła sztuki. Dlatego ich wykonanie wymaga czasu i precyzji. W trosce o zadowolenie, bezpieczeństwo i końcowy efekt tatuażysta zachowując niewyobrażalną wręcz precyzje, poświęca dużo uwagi nawet najmniejszym detalom. W końcu ta ozdoba zostanie z nami na zawsze. Dlatego jeśli szukasz prezentu dla fana tatuaży podaruj mu Voucher na całodzienną sesję tatuażową, podczas której zrealizuje swoje najśmielsze wizje.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 850.00 zł

gift Voucher na całodzienną sesję tatuażową l Warszawa

Jeśli masz w swoim otoczeniu kogoś kto jest wprost zakochany w tatuażach i najchętniej pokrył by sobie nimi całą powierzchnię ciała, mamy dla niego idealny prezent. Z racji zbliżających się urodzin, podaruj mu voucher na całodzienną sesję tatuażową, podczas której będzie mógł zrealizować swój najnowszy projekt, jeśli chodzi o zdobienie swojej skóry. Nasz doświadczony i wykwalifikowany tatuażysta, zadba o każdy detal, nawet największego i najbardziej skomplikowanego wzoru i z największą precyzją odwzoruje zamierzenia klienta . Ma przecież na to cały dzień. Gwarantujemy, że efekt końcowy przewyższy oczekiwania, a klient jeszcze nie raz zagości w fotelu Roberta Matyska. Studio jest bezpieczne dla zdrowia, a zabieg wykonywany sterylnymi narzędziami. Dlatego wiedząc, że jest w najlepszych rękach, sprezentuj mu voucher marzeń.

W skład pakietu wchodzi:

  • voucher na całodzienną sesję tatuażową
  • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
  • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

 

 

Ważne informacje: Voucher może zrealizować tylko osoba pełnoletnia, która przed zabiegiem powinna być najedzona, wypoczęta i mieć ze sobą napój o dużej zawartości cukru. Podczas wykonywania zabiegu klientowi może towarzyszyć osoba mająca skończone co najmniej 16 lat. Ubiór powinien być wygodny. Osoby nietrzeźwe nie będą obsłużone, a ich zabieg przepadnie.

DLA DZIADKA:

Twój dziadek, nie jest typowym starszym panem, który pije ciepłą melisę i czyta gazetę w bujanym fotelu? O nie! Prowadzi on iście rock’and’rollowy tryb życia, dlatego czas a realizację jego wielkiego marzenia. A jest nim projekt pokaźnego tatuażu, który dziadek bardzo długo projektował. Dlatego podaruj mu całodzienną sesję tatuażową i zobacz jak bardzo cieszy się z efektu.

DLA BRATA:

Twój brat marzy o dużym i szczegółowym tatuażu? Podaruj mu więc całodniową sesję tatuażową podczas której tatuażysta zrealizuje każdą z jego wizji, a Twój brat na pewno będzie zadowolony, że ma taką siostrę jak Ty.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.