× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs sommelier dla miłośników wina  | Kraków
Voucher na kurs sommelier dla miłośników wina | Kraków

Szukasz oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu z wybornym trunkiem w tle? Podaruj bliskiemu Voucher na kurs sommelier dla miłośników wina! Pod okiem doświadczonego sommeliera będzie miał okazję skosztować win z całego świata, nauczy się je opisywać, a przy tym będzie się świetnie bawił. Karta podarunkowa kurs sommelier z pewnością będzie trafionym i długo wspominanym upominkiem.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 2000.00 zł

gift Voucher na kurs sommelier dla miłośników wina | Kraków

Karta podarunkowa na kurs Sommelier przeznaczona jest dla osób, które chciałyby z większą swobodą poruszać się w restauracji, zarówno jako gość jak i pracownik. Kelnerzy, barmani, szefowie kuchni, managerowie, właściciele restauracji, podróżnicy, osoby aspirujące do stanowiska sommeliera oraz wszyscy, których obowiązkiem jest opieka nad kartą win, poznają w czasie kursu sommelier nieocenione wskazówki i informacje, z którymi wcześniej nie mieli styczności.

Nasze szkolenie bazuje na wiedzy i doświadczeniu zdobywanym na całym świecie przez doświadczonych Sommelierów. W naszym kraju bycie Sommelierem wciąż należy do rzadkości. Jednak wraz z biegiem czasu, profesja ta staje się coraz bardziej pożądana w ekskluzywnych restauracjach czy hotelach. Zatrudnienie w nich profesjonalnego Sommeliera jest ukłonem dla coraz bardziej wymagających gości, a samym obiektom dodają prestiżu.
Szkolenie sommelierskie przeprowadzane jest w Krakowie. Kurs sommelier trwa 2 dni, w czasie których odbywa się zarówno część teoretyczna oraz praktyczna. Zajęcia kończą się egzaminem. Po jego pozytywnym zaliczeniu, uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia Kursu Sommelier zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Podczas zajęć praktycznych odbywają się ćwiczenia z zakresu serwisu win oraz degustacja analityczna wyselekcjonowanych, różnorodnych trunków zarówno z tzw. "starej europy " jak i świata. Często gościnnie proponujemy dodatkowo degustacje cydrów lub np. miodów pitnych.

W skład pakietu wchodzi:

    - zaproszenie dla jednej osoby Kurs sommelier dla miłośników wina,

    - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),

    - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Czas trwania: dwa dni w godz. 9:00-17:00 , zajęcia grupowe, sezonowość: cały rok

Minimalny wiek uczestnika: 18 lat. Kończąc kurs uzyskujesz certyfikat polsko i anglojęzyczny.

DLA KOLEŻANKI: Voucher na kurs sommelier dla miłośników wina to wspaniała przygoda dla przyjaciółek. To doskonały prezent dla koleżanki, z którą uwielbiasz spędzać wolny czas i od czasu do czasu wypić kieliszek dobrego wina. Sprawcie sobie odrobinę przyjemności i wybierzcie się na kurs, po którym opisanie smaku wina nie będzie nastręczać wam problemów.

DLA NIEGO: Szukasz prezentu dla Twojego ukochanego? Podaruj mu voucher kurs sommelier dla miłośników wina, w czasie którego otrzyma skondensowaną dawkę wiedzy o tym napoju i pod okiem doświadczonego sommeliera będzie miał okazję skosztować win z najróżniejszych regionów świata.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.