× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Voucher na kurs windsurfingu  "na dobry początek” | wiele opcji | Jastarnia
Voucher na kurs windsurfingu "na dobry początek” | wiele opcji | Jastarnia Dla jednej osoby

Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla brata będącego wulkanem energii? Kurs windsurfingu wydaje się być doskonałym pomysłem. Dużo ruchu, wiele emocji i przeżyć podczas pierwszych chwil na desce sprawi, że Twój brat oszaleje ze szczęścia, a tego prezentu nie zapomni do końca życia.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 300.00 zł

gift Voucher na kurs windsurfingu "na dobry początek” | wiele opcji | Jastarnia

Kurs Windsurfingu to idealny pomysł na prezent praktycznie dla każdego, zarówno dla kilkuletnich dzieciaków, jak i osób w kwiecie wieku, wszak górna granica wieku praktycznie nie istnieje! Windsurfing to sport, gdzie już w pierwszej godzinie kursu osoba obdarowana „złapie” wiatr w żagiel i popłynie na desce! Co więcej, podczas pierwszych dwóch zajęć́ nauczy się określać kierunek wiatru, utrzymywać równowagę na desce, zaliczy swoje pierwsze halsy w półwietrze oraz nauczy się uproszczonego zwrotu! W cenę zajęć wliczone jest wszystko co do jego przeprowadzenie niezbędne tj: - kompletny sprzęt do windsurfingu, - pianka oraz kamizelka asekuracyjna, - ubezpieczenie NNW, - asekuracja motorówką, - pamiątkowe zdjęcie z zajęć na wodzie. Nie jesteś pewien czy osoba, która ma otrzymać prezent jest osobą zupełnie początkującą i czy ten rodzaj kursu będzie odpowiedni? Bez obaw! Dostosujemy poziom kursu do wiedzy i umiejętności obdarowanego szczęściarza!

W skład pakietu wchodzi: - 2 godzinny kurs windsurfingu dla jednej osoby, - wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie), - eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie). Pogoda ma wpływ na realizację usługi – zbyt słaby lub silny wiatr może uniemożliwić przeprowadzenie szkolenia w danym terminie. W przypadku zakupu usługi dla dwóch osób wskazany jest podobny poziom umiejętności uczestników - aby mogli uczyć się razem w jednej grupie. Minimalny wiek uczestników to 5 lat. Nie zalecamy aby dzieci poniżej 12 roku życia uczyły się w jednej grupie z osoba dorosłą. Dla osób niepełnoletnich wymagana pisemna zgoda rodziców/ prawnych opiekunów. Voucher ważny 12 miesięcy od daty zakupu.

DLA NIEGO: Twój mężczyzna marzy o ekstremalnym i pełnym emocji sporcie? Podaruj mu voucher na kurs windsurfingu dla początkujących, z pewnością długo nie zapomni niebywałych wrażeń jakie będą mu towarzyszyć w czasie zajęć! DLA PRZYJACIÓŁKI: Twoja najlepsza kumpela marzy o pływaniu na desce? Spełnij jej marzenie i podaruj jej voucher na dwugodzinny kurs windsurfingu, w czasie którego przekona się czy to sport dla niej. Za taki prezent z pewnością mocno Cię wyściska, a może i wycałuje ;)

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.