× PREZENTY DLA KOGO NA JAKĄ OKAZJĘ CO POCZUJESZ MIASTA Inspiracje DLA FIRM
Zapoznanie z nurkowaniem dla dwojga | Warszawa
Zapoznanie z nurkowaniem dla dwojga | Warszawa .

Nurkowanie to coś wyjątkowego, doświadczenie pełne wrażeń. Zwłaszcza, kiedy jest szansa na przeżycie takiej niezwykłej przygody wspólnie z drugą połówką bądź przyjacielem. Bliska osoba, która otrzyma od Ciebie taki voucher będzie miała okazję na spróbowanie czegoś zupełnie nowego. Ponadto wyzwanie z którym przyjdzie jej się zmierzyć jest niezwykle ciekawe i łączy w sobie sport oraz świetną zabawę.

safety Bezpieczne zakupy
zwrot 14 dni na zwrot
Cena 400.00 zł

gift Zapoznanie z nurkowaniem dla dwojga | Warszawa

style scoped> .voucher { background-color: #0155de; color: #020a11; border-radius: 0.5em; display: flex; } .voucher__content { box-sizing: border-box; font-size: larger; line-height: 150%; padding: 1.5em; box-shadow: rgba(100, 100, 111, 0.2) 0px 7px 29px 0px; display: flex; flex-direction: column; justify-content: space-around; flex: 1; } .voucher__img { border-radius: 0.5em; max-width: 50%; object-fit: cover; flex: 1; } @media screen and (max-width: 990px) { .voucher { flex-direction: column; } .voucher__content { width: 100%; } .voucher__img { max-width: 100%; height: auto; } }

Taki voucher, to jednorazowe zajęcia na basenie, podczas których osoba obdarowana nauczy się podstawowych zasad nurkowania. Po takiej nauce cały podwodny świat stoi otworem! Dzięki tym zajęciom osoba, która skorzysta z vouchera nabierze niezbędnej wiedzy przygotowującej do zajęć w wodach otwartych. Część praktyczna na basenie zostanie też poprzedzona konieczną w celu zapewnienia bezpieczeństwa teorią. Szkolenie to jest tak skonstruowane, aby nabyć wiedzę w komfortowy sposób. Kto wie, może po kilku lekcjach nurkowania Twój bliski wybierze się w tym samym celu do jakichś odległych krain, których wody są nie tylko ciepłe, ale też kuszące, bo zamieszkałe przez niezwykłą faunę i florę? I to wszystko dzięki Tobie!

Może ktoś z bliskich Ci osób od dawna marzył o odkrywaniu podwodnych głębin, ale zawsze jakoś brakowało na to czasu? Teraz, po otrzymaniu takiego vouchera, nie będzie już żadnych wymówek! Jeśli również masz ochotę wybrać się na basen wraz z bliską osobą, to nic nie stoi na przeszkodzie! Jako osoba towarzysząca możesz wejść do wody lub obserwować wszystko z trybun. Decyzja należy do Ciebie. Centrum nurkowe, w którym można zrealizować voucher, znajduje się w samym sercu Warszawy. Profesjonalizm instruktorów gwarantuje, że ćwiczenia będą bezpieczne i efektywne. Osoba, która otrzyma voucher nie pożałuje czasu spędzonego w tym miejscu. Dodatkowym atutem jest, to, że cała ta przygoda zostanie uwieczniona na zdjęciach! Wyobraź sobie jak szczęśliwy będzie posiadacz takiego vouchera, kiedy tylko otworzy kopertę z niespodzianką znajdującą się w środku - będzie Ci wdzięczny i nigdy nie zapomni takiego miłego gestu!


W skład pakietu wchodzi:

 • nauka podstawowych zasad nurkowania,
 • składanie sprzętu nurkowego,
 • udział w podwodnej sesji fotograficznej pod koniec kursu (zdjęcia rozesłane zostaną drogą elektroniczną),
 • udział w podwodnej sesji fotograficznej pod koniec kursu (zdjęcia rozesłane zostaną drogą elektroniczną),
 • opieka profesjonalnych instruktorów nurkowania,
 • eleganckie opakowanie na voucher (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie),
 • wysyłka vouchera pod wskazany adres (za dodatkową opłatą na specjalne życzenie).

Ważne informacje:

 • Dostępność: przez cały rok w czwartki od 19:15 a 21:30;
 • Czas trwania: ok. 2h (teoria + zajęcia basenowe);
 • Wskazówki dla uczestników: każdy uczestnik powinien mieć przygotowany kostium kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik;
 • Minimalny wiek: 10 lat;
 • Osoby towarzyszące mogą siedzieć na trybunach, które są na basenie, jednak zapraszamy, żeby się nie nudzić, tylko wejść też do wody;
 • Warunki rezerwacji: min. 3 dni przed realizacją vouchera;
 • Voucher skierowany jest na kurs nauki nurkowania, który odbędzie się w Warszawie;

 

BEZ OKAZJI:

Niektóre prezenty nie potrzebują okazji - tak jest w przypadku tego niezwykłego vouchera - podaruj go komuś zupełnie bez powodu! Sprawisz, że bliska Ci osoba przeżyje super przygodę, niezapomniane emocje i będzie miał z tego ogromną frajdę! Dzięki Tobie szczęśliwy posiadacz vouchera poczuje się jak ryba w wodzie. To wyjątkowy prezent, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby. Pozwól jej zanurzyć się w podwodnej rozkoszy!

DLA DZIEWCZYNY:

Nurkowanie, to idealna gratka dla Twojej drugiej połówki, nawet, jeśli jeszcze o tym nie wie. Pozwoli zapomnieć o stresie, egzaminach, pracy i wszelkich codziennych troskach. Może to właśnie za Twoją sprawą zakocha się w podwodnym świecie i będzie chciała przeżyć, to ponownie? Może na następne nurkowanie wybierze się do ciepłych krajów i zabierze Cię ze sobą? Ten wyjątkowy voucher sprawdzi się też doskonale dla dziewczyny, która uwielbia wszelkie formy aktywności fizycznej. Nurkowanie, to idealny sport modelujący sylwetkę i poprawiający kondycję.

gift Być może spodoba Ci się także...

Zapisywanie

Chwileczkę ...

Czy ta strona pomogła Ci wyszukać prezent?

Zapoznaj się z polityką prywatności, aby dowiedzieć się jak używamy i przetwarzamy Twoje dane.

gift Nasze inspiracje.